Поліція Києва розслідує обставини стрілянини на залізничному вокзалі
Поліція Києва розслідує обставини інциденту зі стріляниною на Центральному залізничному вокзалі, внаслідок якої дістала поранення жінка.
"Сьогодні близько 11:00 до київської поліції надійшла інформація про нібито стрілянину на площі Вокзальній. За викликом негайно виїхала слідчо-оперативна група та представники інших профільних служб поліції. Попередньо встановлено, що біля одного з кіосків перебувала група у складі трьох осіб. Між жінкою і чоловіком виник словесний конфлікт, у ході якого останній вистрілив у бік знайомої з пневматичного пістолета", - повідомляє прес-служба поліції столиці.
Жінка отримала незначне ушкодження ноги. Від допомоги лікарів вона відмовилася. Більше ніхто внаслідок конфлікту не постраждав.
За фактом триває перевірка, за результатами якої події буде надано правову кваліфікацію.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту
13:03, 19.01.2026
Поліція збільшить кількість патрулів через надзвичайну ситуацію в енергетиці — МВС
06:42, 19.01.2026
У Харкові під час катання з гірки загинула 70-річна жінка - поліція
03:41, 19.01.2026
У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ
21:28, 18.01.2026
Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках
19:38, 18.01.2026
ОСТАННЄ
СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі
13:18, 19.01.2026
"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"
13:16, 19.01.2026
Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя
13:14, 19.01.2026
"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис