"Чорні ящики" розміщені в хвості літака, але поки що до них немає доступу - керівник урядової комісії
Місцезнаходження бортових самописців літака Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України, який зазнав аварії ввечері 25 вересня в Харківській області, вже встановлено, проте доступу до них поки що немає.
"Чорні ящики розміщені в хвостовій частині літака, до них поки що доступу немає, доки не завершені роботи з тілами загиблих. Тільки-но будуть завершені роботи з тілами загиблих, представники Державної служби з надзвичайних ситуацій зможуть дістатися до чорних ящиків, тобто бортових самописців, і залежно від їх стану тоді ми зможемо отримати дані", - заявив глава урядової слідчої комісії, віце-прем'єр України Олег Уруський на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України в суботу.
Як повідомлялося, 25 вересня близько 20.50 на автодорозі Київ-Харків-Довжанський сталася авіакатастрофа. Під час планових навчальних польотів впав і загорівся військовий літак марки АН-26, який здійснював посадку на аеродромі військової частини в місті Чугуїв Харківської області
На борту перебувало 27 осіб (20 курсантів та 7 офіцерів Харківського університету Повітряних сил ЗС України ім. Кожедуба). 25 людей загинули на місці. Двоє курсантів були госпіталізовані, але один із них помер у суботу вранці.
За інформацією Держбюро розслідувань перевіряються такі версії слідства: катастрофа внаслідок технічної несправності агрегатів літального апарата; катастрофа внаслідок неналежного виконання своїх службових обов'язків екіпажем; неналежне виконання службових обов'язків особами, які були відповідальними за управління польотами; неналежне технічне обслуговування літака та підготовки його до польоту.