Події

Мінська міліція підтвердила затримання і застосування водометів для розгону учасників акцій протесту в центрі Мінська

Мінська міліція підтвердила затримання учасників несанкціонованої акції в Мінську в середу і використання проти них спецзасобів.

"У рамках адміністративного процесу були зроблені затримання людей за участь у несанкціонованому масовому заході", - повідомила агентству "Інтерфакс-Захід" офіційний представник ГУВС Мінміськвиконкому Наталія Ганусевич.

"Підтверджуємо також використання водометів", - додала співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, кілька тисяч людей вийшли в середу на несанкціоновану акцію в центрі Мінська, щоб висловити протест проти інавгурації Олександра Лукашенка.

Як повідомили "Інтерфаксу" очевидці, поблизу музею Великої Вітчизняної війни співробітники правоохоронних органів практично розігнали учасників протесту за допомогою водометів.

Затримано близько 10 осіб, затримання тривають.

 

 

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ