Україна в ТКГ підтверджує прихильність режиму припинення вогню і зазначає, що порушення на лінії розмежування має встановлювати СММ ОБСЄ - джерело
Українська сторона дотримується суворої переговорної позиції під час роботи підгрупи Тристоронньої контактної групи з питань безпеки в рамках засідання ТКГ в режимі відеоконференції, яке продовжується у середу, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело, близьке до переговорів.
За словами співрозмовника агентства, глава української делегації Леонід Кравчук наголосив, що порушення на лінії розмежування сторін на Донбасі уповноважена встановлювати виключно СММ ОБСЄ відповідно до чинного мандата.
Крім того, Кравчук зазначив, що українська сторона вкотре підтвердила виконання переліку заходів щодо дотримання режиму тиші та припинення вогню, і вимагає цього від іншої сторони.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна завершила розробку європейських стандартів контролю якості поверхневих вод – Міндовкілля
18:06, 31.03.2025
"Морське перемир’я" стосується всіх українських портів чорноморського регіону, про відновлення "зернової ініціативи" домовленості не було - МЗС
18:40, 27.03.2025
Зеленський: Україна проти присутності ОБСЄ замість військового контингенту – у них інший функціонал, РФ їх не боїться
17:53, 27.03.2025
КМІС: 77% українців негативно ставляться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я
11:22, 27.03.2025
Домовленості щодо перемир'я у Чорному морі більш вигідні РФ - Железняк
15:14, 26.03.2025
ОСТАННЄ
На Сумщині РФ здійснили 63 обстріли, один постраждалий – Сумська ОВА
08:51, 01.04.2025
В Україні з першого квітня запрацював електронний кабінет ВЛК
08:34, 01.04.2025
Окупанти за добу втратили 1540 осіб та 53 од. автотехніки
08:00, 01.04.2025
Внаслідок атаки по Дніпропетровщині пошкоджені три оселі, інфраструктура та адмінбудівля, постраждалих немає