У Закарпатті побили одного з кандидатів на голову ОТГ - КВУ
У Закарпатській області в ніч на вівторок, 15 вересня, невідомі жорстоко побили одного з кандидатів на посаду голови Углянської об'єднаної територіальної громади, повідомляє Комітет виборців України.
"У ніч з 14 на 15 вересня група чоловіків увірвалиася в приміщення громадського активіста Віталія Химинця та вимагали у нього зняти свою кандидатуру на посаду голови Углянської ОТГ. Після відмови його жорстоко побили. В чоловіка зламані щелепа та ніс, струс мозку, численні гематоми та забої", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці КВУ в соцмережі Facebook.
За інформацією КВУ, Химинець має намір балотуватися від партії "Команди Андрія Балоги". "За словами кандидата, жорстоких побоїв йому завдали бійці одного з місцевих кримінальних авторитетів", - ідеться в інформації.
Також у КВУ зазначили, що заяву про злочин подано до поліції.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Більшість українців негативно ставиться до можливості голосувати онлайн на виборах – опитування
10:29, 16.01.2026
Держсекретар Міноборони Малашкін претендує на аналогічну посаду в Міненерго
12:09, 15.01.2026
На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі
15:33, 12.01.2026
Голова комітету Ради Маслов є кандидатом на міністра юстиції, а Мудра залишається заступником керівника ОП
17:13, 10.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
ОСТАННЄ
Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка
21:55, 20.01.2026
Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль
21:22, 20.01.2026
Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України
21:14, 20.01.2026
Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр
21:09, 20.01.2026
Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн