Захисники природи в Британії заблокували друкарні, де випускають Daily Telegraph, Daily Mail і Financial Times
Поліція Британії заарештувала близько 70 осіб, які в суботу заблокували і перешкодили роботі двох друкарень, де видають великі британські газети, повідомляє Associated Press.
Еко-активісти підігнали вантажівки і заблокували дорогу до друкарень в Броксборні, розташованому на північ від Лондона. Вони також виставили на дорогах загородження, що заважали проїзду транспорту. На цих друкарнях випускають такі найбільші британські видання, як Daily Telegraph, Daily Mail і Financial Times, а також The Sun і The Times.
Група активістів заявила, що цією акцією вони вирішили перервати роботу газет, які "не здатні чесно і точно повідомляти про екологічну обстановку, а також постійно маніпулюють правдою, переслідуючи особисту вигоду і на догоду політичному порядку".
Демонстрація відбулась вранці в суботу, вона перешкодила поширенню суботніх газет.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Застосування тарифів до союзників за забезпечення колективної безпеки є абсолютно неправильним – Стармер
01:31, 18.01.2026
Король Великої Британії звернувся до України з нагоди річниці сторічного партнерства
08:09, 17.01.2026
Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману
22:51, 16.01.2026
Лондон хоче побачити ознаки прагнення Москви до миру, перш ніж вдаватися до дипломатичних дій щодо України
20:40, 16.01.2026
Велика Британія виділяє Україні GBP20 млн для енергетичної безпеки на тлі першої річниці 100-річного партнерства
07:38, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Просування окупантів на минулому тижні пришвидшилось за рахунок Гуляйполя та Сіверська – DeepState
12:10, 19.01.2026
Очільники МЗС України та Філіппін домовились про участь Києва у ключових заходах АСЕАН у 2026р.
12:07, 19.01.2026
Петиція щодо контролю за шумом генераторів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів
11:44, 19.01.2026
Затримано чоловіка, який шантажував українську співачку Олену Тополю