Боррель визнав, що ніхто не дотримується збройного ембарго в Лівії
Глава дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель визнав, що ніхто не дотримується ембарго на поставки зброї до Лівії.
У четвер під час візиту в Каїр він сказав, що Євросоюз намагається контролювати ембарго, але чудово розуміє, що потік зброї як і раніше досягає Лівії. Він вважає, що без припинення поставок зброї буде дуже складно зупинити військовий конфлікт.
Щоб протидіяти порушникам ембарго, Євросоюз запустив військово-морську операцію IRINI.
Боррель зустрівся з президентом Єгипту Абделем Фаттахом ас-Сісі і подякував за зусилля з припинення вогню в Лівії.
Військовий конфлікт в Лівії триває з кінця 2011 року, коли був убитий президент країни Муаммар Каддафі. За владу борються міжнародно визнаний уряд, який базується в Триполі, і сили під начальством генерала Халіфи Хафтара.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини
23:19, 23.12.2025
Автобус з іноземними туристами потрапив у ДТП у Єгипті
10:29, 11.11.2025
Біля пірамід Гізи відкрився Великий Єгипетський музей
14:57, 02.11.2025
Фармкомпанія "Дарниця" відвантажила першу партію ліків до Лівії
12:16, 19.09.2025
Київська ТПП та посольство Єгипту домовилися про підтримку українського бізнесу в Африці
16:45, 03.09.2025
ОСТАННЄ
В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко
17:28, 11.01.2026
Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ
16:08, 11.01.2026
На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону
15:04, 11.01.2026
УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині
14:05, 11.01.2026
Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти