У Києві в результаті конфлікту в офісі громадської організації тілесні ушкодження отримали троє поліцейських
У Києві в результаті конфлікту в офісі громадської організації тілесні ушкодження отримали троє поліцейських, повідомляє прес-служба Національної поліції України.
"2 вересня, троє співробітників Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України прибули в офіс громадської організації на вулиці Тургенєвська для проведення процесуальних дій. В результаті між правоохоронцями та представниками громадської організації виник конфлікт, в ході якого поліцейські отримали тілесні ушкодження. Медичну допомогу їм надали без госпіталізації", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті Нацполіції в ніч на четвер.
На місці інциденту працювала слідчо-оперативна група. Матеріали зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Шевченківського управління поліції. Після першочергової перевірки буде дана правова кваліфікація події.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Києві залишаються без тепла 253 багатоповерхівки - Кличко
20:01, 30.01.2026
Куди сходити в Києві на вихідні: концерти, виставки та вистави 31 січня - 1 лютого
19:06, 30.01.2026
Від Грузії до Києва: у столиці відкриють масштабну виставку Темо Свірелі
18:24, 30.01.2026
Київ має такі проблеми з теплом та світлом, бо не впорався з децентралізацією їхніх джерел – ексглава "Укренерго"
18:03, 30.01.2026
До Києва надійшла перша партія генераторів від мерії та громади Варшави – Кличко
16:22, 30.01.2026
ОСТАННЄ
Трамп: переговори РФ і України можуть приносити результати і без участі Віткоффа та Кушнера
20:37, 30.01.2026
Росія понад добу б’є по залізничній станції Синельникове - віцепрем’єр
20:27, 30.01.2026
За відсутності в будинку тепла чи води платіжки перераховуватимуть автоматично – постанова уряду
20:17, 30.01.2026
Зеленський доручив прем'єрці вжити заходів по недопущенню нарахувань за відсутнє опалення для споживачів
20:10, 30.01.2026
Російські удари по логістиці це свідомий терор проти цивільного населення - Свириденко