Зеленський упевнений, що після завершення пандемії коронавірусу Україна відкриє кордони для туристів
Президент України Володимир Зеленський висловив упевненість, що після завершення пандемії коронавірусу Черкаська область і вся Україна відкриють кордони для туристів, повідомила його прес-служба.
"Ідеться не лише про прекрасне місто Умань. Черкащина багата унікальними місцями та справді фантастичною – я це бачив учора й сьогодні – природою. Це саме та земля, де можна відчути та зрозуміти справжній український дух", - наголосив Зеленський під час робочої поїздки на Черкащину.
Зокрема, президент згадав гетьманську столицю Чигирин, де була фортеця Богдана Хмельницького, Івана Виговського, Павла Тетері та Петра Дорошенка.
"Це земля лицарів Холодного Яру. І, звичайно, земля, де народився й похований справжній український велетень слова, думки, волі та духу – Тарас Григорович Шевченко. Я щиро бажаю злагоди та процвітання вашій чудовій землі", - зазначив Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський запросив Папу Римського здійснити візит до України
13:31, 09.12.2025
Завершилася зустріч Зеленського та Папи Римського Льва XIV - ЗМІ
12:13, 09.12.2025
Кошта і Ляєн підтвердили Зеленському непохитну підтримку на тлі мирних перемовин
09:24, 09.12.2025
Зеленський повідомив Рютте, Кошту та фон дер Ляєн про результати перемовин зі США
00:25, 09.12.2025
Зеленський прибув у Брюссель на зустріч з генсеком НАТО та президентами Євроради та Єврокомісії
21:48, 08.12.2025
ОСТАННЄ
Суд скасував рішення уряду про запровадження для аспірантів єдиного державного заліку з української та іноземної мов
16:20, 09.12.2025
"Укренерго" застосувало аварійні відключення е/е у більшості регіонів
16:12, 09.12.2025
Нова стратегія національної безпеки США показує, що Європа повинна стати більш незалежною - Мерц
16:02, 09.12.2025
Перебування арештованого обвинуваченого в скляній кабіні зали суду не порушує його права на захист – Верховний Суд
15:25, 09.12.2025
Трамп переконаний, що не допустив початок Третьої світової, і незадоволений роллю Європи у припиненні війни в Україні