У рамках робочої поїздки до Кіровоградської області президент України Володимир Зеленський ознайомився з виробничими можливостями ВАТ "Науково-виробниче підприємство "Радій"", повідомляє прес-служба Офісу президента України.
"Радій" є провідним українським підприємством у розробці і постачанні програмно-технічних комплексів і інформаційно-керівних систем для атомних електростанцій і дослідницьких реакторів.
Володимиру Зеленському продемонстрували зразки обладнання, яке випускалося раніше, і новітні цифрові товари зараз. Президенту також показали останню розробку підприємства, яке отримало найвищі сертифікати якості міжнародної енерготехнічної комісії і сертифікати американської ядерного комісії. Зараз НВП "Радій" завершує модернізацію української атомної станції.
"Тільки коли побуваєш на таких підприємствах, розумієш, як багато в Україні талановитих людей, які можуть виробляти дійсно складну, але дуже важливу продукцію. І головне - за міжнародними стандартами якості", - зазначив президент України.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії
13:32, 27.12.2025
Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств
17:12, 25.12.2025
Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні
12:38, 25.12.2025
Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік
12:05, 25.12.2025
Через ракетно-дронову атаку запроваджені аварійні відключення е\е в кількох регіонах України - Укренерго
07:42, 23.12.2025
ОСТАННЄ
Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси
14:18, 27.12.2025
Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський
14:04, 27.12.2025
Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція
14:03, 27.12.2025
Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні
13:59, 27.12.2025
Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ