Затримка відвідування Зеленським стадіону в Кривому Розі пов'язана з терміновою розмовою з держсекретарем США
Графік президента України Володимира Зеленського в середу зазнав змін через термінову розмову з держсекретарем США Майком Помпео.
"Розмова відбулася в аеропорту Кривого Рогу одразу після прибуття туди президента України. Відповідно, дещо зсунулися інші пункти програми робочої поїздки глави держави до Дніпропетровської області. Зокрема, це зумовило й затримку з відвіданням футбольного стадіону "Гірник", де після відродження грав свій перший матч ФК "Кривбас", - ідеться на сторінці Офісу президента в соцмережі Facebook.
Раніше низка ЗМІ повідомили, що початок матчу на стадіоні "Гірник" затримали майже на годину у зв'язку з приїздом на гру Зеленського, який зробив перший символічний удар по м'ячу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Болтон назвав слабкістю поступки Кремлю з боку США
19:31, 07.03.2025
Зеленський обговорив з новим канцлером Австрії гуманітарне розмінування і відновлення енергетики
01:48, 07.03.2025
Зеленський 10 березня відвідає Саудівську Аравію, його команда залишиться там для роботи з делегацією США
21:53, 06.03.2025
Команди України та США відновили роботу, сподіваємося на змістовну зустріч наступного тижня – Зеленський
19:44, 06.03.2025
Зеленський просить ЄС пришвидшити європейський фінансовий інструмент для стійкості України та розблокувати переговорні кластери
19:42, 06.03.2025
ОСТАННЄ
Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція
14:50, 10.03.2025
У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"
14:42, 10.03.2025
У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК
14:32, 10.03.2025
Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами
14:30, 10.03.2025
Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю