Журналістів планували допустити в кулуари ВР із вересня, але відмовилися від цього рішення через ситуацію з COVID-19 – Разумков
Журналісти мали повернутися до роботи в кулуарах Верховної Ради з початком нової пленарної сесії 1 вересня, проте погіршення епідемічної ситуації змусило керівництво парламенту відмовитися від цієї ідеї, заявив голова ВР Дмитро Разумков.
"Ми з вами неодноразово про це говорили. Ми сподівалися, що у нас буде зменшення кількості хворих, проте ви бачите, що за останній тиждень за 2 тисячі хворих на день перевалив показник. Якщо чесно, сподівалися, що з початком пленарної сесії (з 1 вересня 2020 р. – ІФ-У) ми зможемо повернутися до допуску журналістів в кулуари, але поки що тримаємо паузу, тому що ви самі бачите статистику", – сказав Разумков в неділю на брифінгу біля будівлі Верховної Ради.
Спікер парламенту зазначив, що коли ситуація з пандемією коронавірусу покращиться, журналісти зможуть повернутися на роботу в кулуари Верховної Ради.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Раді пропонують встановити кількість нардепів, необхідну для прийняття правомочних рішень на пленарному засіданні
15:29, 08.03.2025
“Розумна політика” ініціює створення парламентської групи для переговорів з США
18:10, 01.03.2025
Рада визнала результати навчання, здобутих громадянами України за кордоном - нардеп
14:33, 26.02.2025
Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців
18:25, 25.02.2025
Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта
18:13, 25.02.2025
ОСТАННЄ
Внаслідок торнадо у США загинули 33 людини – ЗМІ
14:10, 16.03.2025
На Херсонщині мирна жителька загинула в результаті російських ударів – ОВА
13:33, 16.03.2025
В Україні в найближчі дні невеликі опади, місцями із мокрим снігом
13:12, 16.03.2025
Зеленський: Маємо спільно тиснути на Росію, щоб змусити завершити агресію