Події

МЗС ФРН закликав розслідувати ситуацію з можливим отруєнням Навального

МЗС ФРН закликав розслідувати ситуацію з можливим отруєнням російського опозиціонера Олексія Навального.

"Необхідно повністю прозоро і достовірно прояснити, в чому причини раптового погіршення його стану здоров'я", - сказав представник МЗС ФРН в четвер, його цитує прес-служба.

За словами представника міністерства, в Берліні стурбовані здоров'ям Навального і вважають, що його діяльність важлива для демократії і громадянського суспільства в Росії.

Раніше в четвер прес-секретар Навального Кіра Ярмиш повідомила, що опозиціонеру стало погано в польоті з Томська в Москву. Літак здійснив вимушену посадку в аеропорту Омська. Опозиціонер був госпіталізований.

За даними Ярмиш, Навальний нічого не їв з ранку, а тільки пив чай, який купив в аеропорту Томська. Вона припустила, що Навального могли отруїти.

 

 

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ