Гриценко заявив, що не має наміру виставляти свою кандидатуру на майбутніх президентських і парламентських виборах
Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко заявив що не має наміру виставляти свою кандидатуру на майбутніх президентських і парламентських виборах.
"Я скажу відверто: бажання більше йти на вибори у мене немає ... Партія "Громадянська позиція" піде і на місцеві, і на парламентські вибори і ймовірно на президентські вибори, і я їх буду підтримувати, але я особисто висувати свою кандидатуру планів не маю", - розповів Гриценко в ефірі телеканалу "Украіна24" в середу ввечері.
Гриценко зазначив, що дане рішення є абсолютно виваженим.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська
19:37, 26.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська
17:39, 26.12.2025
Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах
16:47, 26.12.2025
Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко
13:44, 26.12.2025
ОСТАННЄ
Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України