Київрада рекомендувала столичним школам розпочинати день із Гімну України
Київська міська рада рекомендувала столичним школам щодня виконувати державний Гімн України, а також виконувати його під час проведення урочистих заходів.
Як повідомляє в п'ятницю прес-служба Київради, відповідне рішення підтримали 64 депутати міськради на пленарному засіданні в четвер, 30 липня.
"Завдання цього рішення – популяризувати та виховувати у маленьких киян шанобливе ставлення і повагу до державних символів України. Це буде сприяти вихованню патріотизму серед підростаючого покоління. Аналогічне рішення вже ухвалили в Тернополі та Вінниці", - зазначив співавтор рішення, депутат Київради Олег Бондарчук.
Згідно правовим висновками Управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради, жоден закон України не передбачає повноважень Київради доручати Департаменту освіти і науки забезпечувати виконання державного Гімну України.
"З огляду на це, Київрада рекомендує столичним навчальним закладам щодня виконувати Гімн, але жодним чином не зобов'язує цього робити", - йдеться в повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Київські школи відновлюють навчання з 2 лютого - КМДА
20:00, 29.01.2026
Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів
15:14, 17.01.2026
Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку
12:49, 17.01.2026
Бабак: Продовження зимових канікул призведе до освітніх втрат, але система освіти має пройти цю зиму
13:57, 16.01.2026
В Києві шкільні канікули продовжать до 1 лютого
12:10, 16.01.2026
ОСТАННЄ
У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб
23:52, 01.02.2026
Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState
23:27, 01.02.2026
7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА
22:39, 01.02.2026
Другий раунд тристоронніх переговорів в Абу-Дабі було перенесено через зустріч представника США і Дмитрієва - ЗМІ
22:01, 01.02.2026
Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони