Разумков підписав і передав на підпис Зеленському закон про вступ без ЗНО для випускників з ОРДЛО та Криму
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про вищу освіту" про особливості вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, Донецької та Луганської областей".
Відповідна інформація є в картці законопроекту №3734, оприлюдненого на сайті парламенту. Зазначено, що закон повернено з підписом голови ВР і передано на підпис президентові 8 липня.
Документ упроваджує можливості вступу за вступними іспитами в межах встановлених квот для абітурієнтів, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія і територія населених пунктів на лінії зіткнення, до всіх вищих навчальних закладів. На сьогодні вступ за квотою передбачений лише для абітурієнтів, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія АР Крим і міста Севастополя, до уповноважених закладів вищої освіти.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців
18:52, 16.01.2026
Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні
18:20, 16.01.2026
Зеленський і президент Чехії обговорили ситуацію на фронті, чеську артилерійну ініціативу
14:57, 16.01.2026
Естонія планує участь у європейських військових навчаннях у Гренландії -
08:35, 16.01.2026
Освітній омбудсмен: відпрацювати заняття можна за рахунок скасування весняних канікул або продовження навчання у червні
21:53, 15.01.2026
ОСТАННЄ
Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга
22:47, 16.01.2026
Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні
22:14, 16.01.2026
Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу
22:00, 16.01.2026
Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами
21:50, 16.01.2026
Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними