Велика Британія надасть Україні GBP100 тис. для ліквідації наслідків паводків у західних областях
Велика Британія надасть Україні GBP100 тис. допомоги постраждалим від руйнівних паводків у західних областях, повідомляє посольство Великої Британії в Україні.
"Допомога надається у відповідь на заклик української влади до міжнародного співтовариства. Окрім забезпечення невідкладних потреб, пов'язаних із повінню, Велика Британія також надасть підтримку в боротьбі з підвищеним ризиком поширення коронавірусу (COVID-19) серед місцевих жителів", - йдеться у повідомленні посольства на сторінці у Facebook.
Так, допомога включатиме надання гігієнічних наборів і предметів першої необхідності, забезпечення питною водою та задоволення санітарних потреб.
"Ця підтримка також розрахована на середньострокову перспективу з метою відновлення регіону відповідно до пріоритетних потреб", - додали у посольстві.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Велика Британія виділяє Україні GBP10 млн на відновлення енергоструктури
09:42, 03.12.2025
Качка щодо заяв Орбана про фіндопомогу Україні: Позиція Угорщини не змінилася, ми послідовно працюємо з ЄС
13:16, 26.11.2025
Велика Британія та Україна розширять співпрацю у сфері фінмеханізмів через британські програми розвитку бізнесу
12:31, 05.11.2025
Десять осіб постраждали в результаті нападу в поїзді в Англії
11:53, 02.11.2025
Канада виділяє фінансову допомогу на ремонт критичної енергетичної інфраструктури України
19:20, 01.11.2025
ОСТАННЄ
Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США
01:41, 06.12.2025
В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА
01:31, 06.12.2025
УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США
01:07, 06.12.2025
СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США
01:04, 06.12.2025
УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ