Рада в четвер може прийняти за основу законопроект про всеукраїнський референдум
Верховна Рада може прийняти в першому читанні законопроект про всеукраїнський референдум у четвер на майбутньому пленарному тижні, заявляє заступник глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.
"Ми розраховуємо прийняти (законопроект - ІФ) в першому читанні вже цього четверга у Верховній Раді. Очевидно, вже після літа ми в цілому приймемо", - повідомила Кравчук в ефірі телеканалу "Інтер" увечері в п'ятницю.
Вона зазначила, що до проведення місцевих виборів жодних питань на референдум не буде виноситися і "не варто змішувати ці процеси".
Згідно з календарним планом народні депутати 16-19 червня працюють у режимі пленарних засідань.
Як раніше повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 9 червня зареєстрував в парламенті законопроект "Про народовладдя через всеукраїнський референдум".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації
10:36, 12.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський
11:57, 08.01.2026
Арахамія: Одночасні вибори й референдум можуть забезпечити легітимність плебісциту
19:15, 03.01.2026
На референдум може бути винесено лише питання щодо підтримки мирної угоди - Стефанчук
18:20, 03.01.2026
РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз
21:01, 01.01.2026
ОСТАННЄ
Новий голова НКЦПФР декларує місію створити кожному українцю умови стати капіталістом
17:10, 18.01.2026
Маньківка під контролем Сил оборони України - Угруповання військ "Схід"
16:37, 18.01.2026
Договір з УПЦ (МП) про безоплатне користування Батуринським Миколо-Крупицьким монастирем закінчується 26 січня - Мінкультури
16:34, 18.01.2026
На засіданні головнокомандувачів ЗС держав - членів "Коаліції охочих" обговорили безпекові гарантії для України - Сирський
15:45, 18.01.2026
Петиція щодо перейменування станції київського метро "Академмістечко" на "Василя Стуса" не набрала необхідних для розгляду голосів