На Харківщині родина фермерів змушувала працювати безкоштовно 9 осіб
У Харківській області сімейна пара вербувала і перевозила людей, яких змушувала працювати безкоштовно в її фермерському господарстві.
"Під час обшуків, проведених прокуратурою області спільно з Управлінням з боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУ Нацполіції в Харківській області, виявлено 9 осіб, які піддавалися примусовій трудовій експлуатації і не отримували заробітної плати. Серед них - троє жінок, п'ятеро чоловіків, 1 неповнолітній. Крім того, вилучено 66 бойових патронів і 1 запал від гранати", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.
Кримінальне провадження відкрито за ч.2 ст.149 (торгівля людьми в формі вербування і переміщення осіб з використанням обману та уразливого стану, вчинена з метою трудової експлуатації у вигляді примусової праці) КК України. Досудове слідство веде слідче управління ГУ Нацполіції в Харківській області. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Харківської області.
Досудове розслідування триває, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова
14:00, 07.12.2025
Компенсація прифронтовим фермам повноцінно запрацює тільки зі страхуванням і ринком без контрафакту - ВАР
14:57, 04.12.2025
Підрозділам ЗСУ вдалося суттєво покращити тактичне положення в Купянську - Сирський
18:35, 02.12.2025
Троє цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих дронів у Борівській громаді Харківської області
20:51, 06.11.2025
Окупанти вбили на Харківщині двох цивільних із білим прапором – Офіс генпрокурора
13:49, 04.11.2025
ОСТАННЄ
У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго
10:51, 28.12.2025
Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба
10:39, 28.12.2025
Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки
10:29, 28.12.2025
Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян
09:01, 28.12.2025
Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState