Російські найманці на Донбасі тричі порушили режим тиші
З початку поточної доби російські найманці в зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі тричі порушили режим припинення вогню, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.
Як повідомляється, на луганському напрямку вночі бойовики випустили три міни з міномета калібру 120 мм по опорних пунктах підрозділів ОС у районі Кримського.
На донецькому напрямку бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї неподалік від Богданівки, і пізніше - з ручних протитанкових і підствольних гранатометів, а також стрілецької зброї поблизу Старогнатівки.
Як повідомлялося, внаслідок обстрілу 21 травня загинув український військовослужбовець, командир батальйону патрульної поліції спеціального призначення "Луганськ-1" Сергій Гурбанов. Ще двоє українських військовослужбовців поранені, четверо дістали бойових травмувань. Усіх їх евакуювали до медичних закладів для надання необхідної допомоги.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росія у 2025 році витратила на війну проти України на 20% більше, ніж планувала – ЦПД
10:15, 21.12.2025
Британія скоротила фінансування програм протидії РФ на Західних Балканах на 40% — ЗМІ
07:44, 21.12.2025
Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ
04:33, 21.12.2025
Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ
19:49, 20.12.2025
Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може
19:38, 20.12.2025
ОСТАННЄ
Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ
18:29, 21.12.2025
Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні
17:59, 21.12.2025
У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ
17:46, 21.12.2025
Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців
16:30, 21.12.2025
УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину