Зеленський про роботу за кордоном: Якщо є замовлення і контракти на роботу - ми всіх випускаємо
Президент України Володимир Зеленський заявив, що українська сторона не перешкоджає виїзду громадян на роботу в інші країни за умови надання трудового контракту мінімум на три місяці.
"Ми відпускаємо всіх заробітчан, коли країна через дипломатичні канали з нами зв'язується і бере на себе зобов'язання, що у тієї людини, яку вони беруть на роботу, ... у неї там є, де жити, у неї є медична страховка. І ми впевнені, якщо щось станеться з людиною ..., що її ви не викинете завтра на вулицю", - сказав президент у Закарпатській області в суботу.
Він зазначив, що такі звернення були на рейси в Німеччину, Італію, Фінляндію, Польщу. "Де є дипломатичні замовлення - ми всіх випускаємо. Де нам показують копію контракту, що у людини є як мінімум три місяці роботи - будь ласка. Рабства в Україні немає", - наголосив президент України.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС
19:06, 01.01.2026
Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою
00:29, 01.01.2026
Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України
00:22, 01.01.2026
У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський
00:06, 01.01.2026
Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський
00:00, 01.01.2026
ОСТАННЄ
"Рарог" розширився до рівня бригади
16:24, 02.01.2026
У Харкові вже 19 постраждалих, серед них 6-місячна дитина
16:22, 02.01.2026
Призначення Буданова керівником Офісу президента - сигнал військовим щодо можливості будувати карʼєру після війни - Арахамія
15:53, 02.01.2026
Зеленський про удар по Харкову: росіяни продовжують убивства, незважаючи на всі зусилля світу у дипломатичному процесі
15:44, 02.01.2026
Україна залучила понад $45 млрд міжнародної безпекової допомоги у 2025 році – Міноборони