Події

Глава ОП Єрмак: Сьогодні ми вшановуємо пам'ять усіх, хто наближав перемогу над нацизмом

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак зазначає, що в День пам'яті та примирення 8 травня в Україні вшановують пам'ять усіх, хто звільняв її від нацизму, від якого постраждала чи не кожна українська сім'я.

"Ніколи знову. Ці два прості слова ми маємо запам'ятати на все життя, як символ найбільшої трагедії XX століття. У Другій світовій війні загинув кожен п'ятий українець. Мабуть, немає жодної української родини, яка не постраждала від нацизму", - написав він на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

"Сьогодні ми вшановуємо пам'ять усіх, хто наближав перемогу над нацизмом. Усіх, хто звільняв Україну від нацистської окупації. Усіх, хто став жертвою нацизму. Вірю, що наша пам'ять про них слугуватиме запорукою того, що подібна трагедія більше не повториться у світовій історії. Ніколи знову!", - зазначив Єрмак.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ