На Закарпатті українські та румунські прикордонники вилучили 11,5 тис. пачок сигарет
У Закарпатській області на кордоні з Румунією співробітники Державної прикордонної служби України та їх румунські колеги вилучили 11,5 тис. пачок сигарет, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.
"Вчора, 2 травня, військовослужбовці відділу прикордонної служби "Ділове" спільно з офіцерами оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону під час скоординованих дій з румунськими колегами завадили переміщенню через державний кордон 32 пачок сигарет", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті Державної прикордонної служби у неділю вранці.
Незаконній оборудці контрабандистів вдалося запобігти завдяки оперативному взаємообміну з румунськими прикордонниками.
"Результатом спільних пошукових заходів стало виявлення з української сторони 23 пакетів з 11,5 тисячами пачок безакцизного тютюну білоруського виробництва. Ще 9 пакетів затримали зі свого боку румунські прикордонники", - підсумували в Держприкордонслужбі.
Тютюнові вироби доставили до прикордонного підрозділу. Товар буде передано співробітникам ДФС.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Повідомлено про підозру зловмисникам, які завдали збитків комерційному банку на 128 млн грн – прокуратура Києва
12:23, 21.10.2025
Прикордонники затримали сім’ю з Полтавщини, що допомагала порушникам перетнути кордон за $25 тис.
17:58, 13.10.2025
РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку
19:43, 07.10.2025
БЕБ викрило контрабанду ювелірних виробів та годинників через провідників поїзду Варшава-Київ
10:11, 07.10.2025
Співробітники ДМС зупинили спроби контрабанди айфонів останнього покоління та вейпів на 1 млн грн
09:20, 23.09.2025
ОСТАННЄ
Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції
17:46, 25.12.2025
Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині
17:20, 25.12.2025
Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств
17:12, 25.12.2025
Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"
17:08, 25.12.2025
Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині