Заступник глави ОП: Деякі журналісти і люди, що стоять за ними, перекручують інформацію про організовані Офісом президента поставки медикаментів в Україну
Заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко зазначає, що певні особи намагаються дискредитувати організовану ОП систему поставок в Україну медичних засобів для боротьби з коронавірусом, перекручуючи інформацію.
"Є журналісти, ми розуміємо, хто за ними стоїть, які намагаються перекрутити те, що ми зробили для держави. Так, фактично ми зробили свою роботу (як влада - ІФ), але це дійсно велика справа - те, що ми побудували за місяць. Дійсно, ми налагодили поставки, почали виробляти ПЛР-тести в Україні, також деякі засоби захисту. Ми привезли все це, ми побудували цей повітряний міст, ми дали бізнесу можливість привезти свої продукти", - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24" у четвер.
Тимошенко вважає не дуже красивим, коли деякі люди, які навіть маску не купили як гуманітарну допомогу, намагаються щось там говорити і перекручувати фактично інформацію, тому що вона дійсно перекручена ".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський повідомив, що питання щодо керівника ОП залишається відкритим
Президент у відборі керівника ОП поки визначається з форматом подальшої роботи Офісу – радник
17:27, 30.11.2025
Сірко про відставку Єрмака: Президент зробив правильний крок
19:23, 28.11.2025
Серед кандидатів на пост керівника Офісу президента нинішня прем'єрка, перший віцепремʼєр, заступник керівника ОП Паліса, Буданов та Шмигаль
19:11, 28.11.2025
ОСТАННЄ
Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА
05:17, 24.12.2025
Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія
03:41, 24.12.2025
Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році
02:27, 24.12.2025
Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо
01:29, 24.12.2025
Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні