Трамп незабаром має намір відновити поїздки країною, припинені через COVID-19
Президент США Дональд Трамп повідомив про намір незабаром відновити поїздки в країні, які були припинені через складну епідеміологічну ситуацію.
"Я збираюсь до Арізони наступного тижня, скоро я збираюсь в Огайо, я сподіваюсь, у недалекому майбутньому ми почнемо пересуватися, у нас будуть великі зустрічі, на яких люди будуть сидіти близько один до одного. Я не можу уявити собі зустріч, на якій люди сидять (на відстані) шести стільців один від одного. Я сподіваюсь на старі добрі заходи з 25 тис. учасників", - сказав він.
На питання про те, коли можуть поновитися такі масові заходи, Трамп відповів, що "це залежить від конкретного штату".
Раніше президент США оголосив стратегію щодо повернення країни до нормального життя після закінчення пандемії COVID-19. У цій стратегії значні повноваження щодо пом'якшення і скасування жорстких заходів делеговані губернаторам штатів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій
23:24, 04.12.2025
Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій
21:32, 04.12.2025
Слухання про викрадення Росією дітей відбулося в Конгресі США, головував сенатор Грем
21:04, 04.12.2025
Зеленський обговорив з Коштою заплановані перемовини з США
19:29, 04.12.2025
Умєров та Гнатов зустрінуться з американською стороною у Флориді в четвер – член делегації України
14:33, 04.12.2025
ОСТАННЄ
В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського
01:40, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування
00:34, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ
22:58, 04.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб