Зеленський: Якщо генпрокурор Венедіктова не покаже результат, буде новий генпрокурор
Президент України Володимир Зеленський наголошує, що очікує від нового генерального прокурора Ірини Венедіктової конкретних результатів, яких не було в її попередника Руслана Рябошапки, інакше в Україні буде новий генпрокурор.
"Був один генеральний прокурор (Руслан Рябошапка - ІФ). Він показав результат, який був низьким. Тому звільнено цього генерального прокурора, взяли іншу (Ірину Венедіктову - ІФ), чекатимемо на результат. Якщо вона не покаже результат - буде третій генеральний прокурор", - сказав він у фільмі "Рік президента Зеленського", підготовленому Офісом президента, що демонструвався в середу на українських телеканалах.
Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський своїми указами 17 березня 2020 року звільнив Ірину Венедіктову з посади в.о. директора Державного бюро розслідувань і призначив її генеральним прокурором.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп у Конгресі під овації республіканців розповідає про свої рішення у перші тижні на посаді та плани на найближче майбутнє
05:46, 05.03.2025
Дуда шкодує, що американська допомога Україні призупинена
21:51, 04.03.2025
Трюдо: я підтримую Зеленського, в Овальному кабінеті він зазначив, що Путін - брехун і злочинець
22:18, 02.03.2025
Початок перемир’я має розпочатися з обміну полоненими та повернення дітей – Офіс Зеленського після саміту у Лондоні
22:03, 02.03.2025
Чарльз III прийняв Зеленського у Сандрингемському палаці
21:01, 02.03.2025
ОСТАННЄ
Трамп: якщо ви хочете припинити війну, треба говорити з обома сторонами
05:54, 05.03.2025
Мерц проведе з Шольцем переговори про виділення 3 млрд євро додаткової допомоги Україні – ЗМІ
00:36, 05.03.2025
Міністри закордонних справ "великої п'ятірки" ЄС обговорили призупинення допомоги США Україні – МЗС Польщі
00:28, 05.03.2025
Одна людина загинула в Одесі внаслідок атаки російських БпЛА – ОВА
00:16, 05.03.2025
Росіяни провели масовану атаку БпЛА в Одеській області - ОВА