МОЗ оприлюднило інструкцію з правильного носіння маски
Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України надав інструкцію з правильного використання медичних масок, повідомляється на сторінці центру в Facebook.
Як зазначається, маска призначена для зменшення виділення збудників інфекційних хвороб із дихальних шляхів. Також маска запобігає зайвим дотикам руками до обличчя. Ризик занесення інфекції на слизові значно зменшується.
У центрі надали наступні рекомендації, як надягати маску: потрібно закинути гумки за вуха, розправити маску, щоб вона прикривала ніс і рот.
Крім того, маску слід міняти, як тільки вона стала вологою, і кожні чотири години.
У центрі зазначили, що не можна чіпати зовнішню частину маски руками. У разі дотику, потрібно помити руки з милом або обробити спиртовмісним антисептиком.
Також не можна використовувати маску повторно. Крім того, не можна використовувати марлеві маски, вони не забезпечують належного рівня захисту.
При знятті маски не можна торкатися до її зовнішньої поверхні. Її потрібно зняти за гумки, згорнути і викинути в смітник.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Хірурги з США і України в межах четвертої місії Vision for Ukraine запланували 30 реконструктивних операцій для українців з травмами обличчя
11:01, 03.12.2025
МОЗ планує наступного року запровадити електронні ліцензії на медпрактику– Карчевич
17:34, 24.11.2025
Не всі приватні медзаклади вносять обов’язкові дані до ЕСОЗ – Карчевич
17:18, 24.11.2025
Центр оцінювання повсякденного функціонування опрацював понад 2080 справ щодо сумнівної інвалідності посадовців – Карчевич
17:15, 24.11.2025
МОЗ розпочав розробку техрішень для запровадження деперсоналізованої оцінки повсякденного функціонування – Карчевич
16:54, 24.11.2025
ОСТАННЄ
Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку
15:04, 07.12.2025
У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД
14:59, 07.12.2025
Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"
14:53, 07.12.2025
Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState
14:35, 07.12.2025
Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова