Митник, котрий оглядав авто інфікованого коронавірусом українця, не має симптомів захворювання і перебуває під наглядом лікарів
Митник, який оглядав авто інфікованого коронавірусом українця, не має симптомів захворювання і перебуває під наглядом лікарів, повідомила Державна митна служба України.
"Інспектор митного поста "Порубне", який здійснював огляд автомобіля українця, хворого на коронавірус, працював у рукавичках і масці й наразі не має жодних симптомів захворювання", - зазначила митниця в Telegram-каналі у вівторок.
"Однак для мінімізації можливих ризиків він перебуватиме в самоізоляції під наглядом лікарів протягом двох тижнів", - зазначено в повідомленні.
Крім цього, під наглядом лікарів перебуває зміна прикордонників, які могли контактувати з українцем, у якого виявлено коронавірус.
Як повідомлялося, 26 лютого українська подружжя повернулося з Італії через прикордонний пункт пропуску "Порубне-Сірет", в чоловіка виявили коронавірус.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Відновлено оформлення громадян та транспорту на кордоні України – Держмитслужба
17:03, 08.11.2025
Держмитслужба попередила про тимчасову зупинку оформлення громадян та ТЗ на ПП України
14:34, 08.11.2025
Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України
20:09, 30.10.2025
Технічний збій на митниці Польщі у неділю ускладнив рух вантажного транспорту через кордон
14:33, 05.10.2025
Правоохоронці викрили злочинну організацію на чернівецькій митниці за участі її ексексначальника та місцевого депутата
13:19, 30.09.2025
ОСТАННЄ
Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року
09:14, 31.12.2025
Росія двічі за вівторок завдала ударів по Чорноморському порту, внаслідок чого загорівся резервуар з олією - АМПУ
09:06, 31.12.2025
Мешканець Ківшарівки у Харківській області загинув внаслідок ворожого обстрілу - ОВА
08:59, 31.12.2025
Двоє цивільних постраждали під час нічної атаки ворожих БпЛА на Білу Церкву – КОВА
08:51, 31.12.2025
Захисники України в ніч на 31 грудня знищили або подавили 101 зі 127 засобів повітряного нападу росіян