Три ракети впали біля посольства США в Багдаді - ЗМІ
Щонайменше три ракети влучили в район "зеленої зони" Багдада, який особливо охороняють, поряд із посольством США, повідомляють у вівторок місцеві ЗМІ.
Зазначено, що одразу після падіння ракет сирени тривоги було чути в усій "зеленій зоні".
Повідомлення про постраждалих не надходили.
У "зеленій зоні" розташовані кілька західних посольств та урядових установ, зокрема парламент, кабінет прем'єр-міністра та президія.
Останніми місяцями ця укріплена зона неодноразово зазнавала обстрілів.
Атаки відбулися після того, як іранський Корпус вартових Ісламської революції завдав ракетного удару по двох військових об'єктах в Іраку, на яких розміщені сили очолюваної США коаліції з боротьби проти угруповання ІД.
Це стало відповіддю Тегерана на вбивство командувача іранського спецпідрозділу "Кудс" Касема Сулеймані та заступника командувача шиїтського ополчення Іраку Абу Махді аль-Мухандіса поблизу Багдада. Операцію з їх усунення здійснили американські військові за вказівкою президента США Дональда Трампа.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Шмигаль допускає ризик щодо поставок ракет для Patriot, але впевнений, що вдасться знайти рішення із США та партнерами
13:46, 04.03.2025
Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили
05:36, 25.02.2025
Україні не вистачає ракет для ППО, вона хотіла б отримати ліцензію на ракети для "Петріотів" – Зеленський
13:27, 19.02.2025
Німеччина невдовзі передасть близько 100 керованих ракет IRIS-T Україні
20:52, 12.02.2025
РФ ударила по об’єктах газодобувної промисловості на Полтавщині 19 ракетами різних типів
10:54, 11.02.2025
ОСТАННЄ
Мерц проведе з Шольцем переговори про виділення 3 млрд євро додаткової допомоги Україні – ЗМІ
00:36, 05.03.2025
Міністри закордонних справ "великої п'ятірки" ЄС обговорили призупинення допомоги США Україні – МЗС Польщі
00:28, 05.03.2025
Одна людина загинула в Одесі внаслідок атаки російських БпЛА – ОВА
00:16, 05.03.2025
Росіяни провели масовану атаку БпЛА в Одеській області - ОВА
00:00, 05.03.2025
Мерц повідомив, що ХДС, ХСС і СДПН звільнять оборонні витрати від обмежень і створять фонд у 500 млрд євро