СБУ підозрює екс-директора "Київтранспарксервісу" у службовому недбальстві
Слідчі Головного управління СБ України Києва та Київської області повідомили колишньому директору комунального підприємства "Київтранспарксервіс" КМДА про підозру у службовій недбалості, повідомляє прес-служба СБУ.
"Досудовим слідством встановлено, що в 2016-2018 роках чиновник уклав із комерційними структурами договори на передання в оренду більше 150 паркувальних майданчиків в столиці. Незважаючи на зазначені йому порушення з боку орендарів: організація паркомісць понад норми і самовільне розширення меж майданчиків, він не вжив жодних заходів для усунення порушень", - сказано в повідомленні.
Так, бездіяльність чиновника призвела до того, що бюджет столиці недоотримав 11 млн грн.
"Наразі екс-чиновнику повідомлено про підозру у службовій недбалості за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.
Триває слідство для з'ясування всіх обставин справи.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ
16:40, 06.12.2025
Нардепці Скороход, її помічнику та спільнику повідомили про підозру – НАБУ
16:41, 05.12.2025
Продавчиня мілітарі-магазину коригувала ворожі удари по Краматорську - СБУ