Юлія Тимошенко привітала українців з Різдвом Христовим
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко привітала українців з Різдвом Христовим, повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".
"Можливо, це найкрасивіше та найшанованіше свято. За звичаями, обрядами і традиціями воно укорінене в далекій глибині століть ... І наші славнозвісні колядки, і смачна кутя, і дванадцять страв на вечерю - це не просто фольклор. Це наша ДНК, наша колективна самосвідомість і ідентифікація", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті партії "Батьківщина" в понеділок увечері.
На думку лідера партії "Батьківщина", нинішнє Різдво є особливим святом, тому що Православна церква України (ПЦУ) отримала Томос про автокефалію.
"Цього року Різдво Христове - особливе! Адже тільки українська церква отримала Томос про автокефалію. У мене особисто таке враження, ніби вперше святкуєш у своєму новому будинку, де ти сам собі господар", - зазначила Тимошенко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років
15:50, 09.03.2025
Зеленський привітав жінок з 8 березня: Дякуємо за вашу стійкість, яка щодня зміцнює Україну
11:43, 08.03.2025
Келлог сказав, що йому невідомо про будь-які розмови адміністрації США з представниками української опозиції
20:00, 06.03.2025
До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко
11:57, 06.03.2025
Зеленський привітав Мерца з перемогою на парламентських виборах
00:37, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ
01:37, 15.03.2025
В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела
23:42, 14.03.2025
Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА
23:37, 14.03.2025
Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА
23:13, 14.03.2025
Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб