Зеленський привітав українських дипломатів із професійним святом
Президент України Володимир Зеленський привітав співробітників дипломатичної служби України з професійним святом.
"Україна має всі підстави пишатися вами. Ви сміливо захищаєте правду і справедливість, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України, наш незворотний європейський і євроатлантичний курс ... Саме завдяки вам Україну підтримує цивілізований світ. Наше спільне завдання - цю підтримку зберегти і примножити", - йдеться в тексті привітання, опублікованому на президентському сайті в неділю.
"Ми ставимо амбітні цілі зробити Україну сильною і впливовою: наша держава має продовжити впевнено рухатися в ЄС і НАТО, світ повинен знати справжню українську історію і дізнаватися українську культуру; українці повинні отримати кращі можливості вільно подорожувати світом і відчувати дієвий захист держави, коли перебувають за кордоном", - додав глава держави.
За словами Зеленського, на українських дипломатів покладається "велика відповідальність за долю країни".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети
07:49, 06.12.2025
Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського
06:32, 06.12.2025
В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського
01:40, 05.12.2025
Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський
21:48, 04.12.2025
Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій
21:32, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці
22:27, 06.12.2025
Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США
22:27, 06.12.2025
Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні
21:56, 06.12.2025
Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції
21:27, 06.12.2025
Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві