CБУ затримала в Києві двох керівників НААН за зловживання при держзакупівлях
Служба безпеки України затримала в Києві двох керівників середньої ланки Національної академії аграрних наук України, які вимагали від бізнесмена гроші за постачання сільгосппродукції під час проведення держзакупівель.
"Оперативники спецслужби спільно з Генпрокуратурою і ДБР встановили, що двоє чиновників НААН вимагали від комерсанта понад $50 тис. "відкату" за постачання зернових на державні підприємства, що входять до сфери управління академії", - повідомляє прес-центр СБУ в середу.
Так, правоохоронці затримали двох фігурантів справи за ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України під час отримання однієї з частин неправомірної вигоди.
За оперативною інформацією, чиновники також пропонували бізнесменові посаду керівника одного з підконтрольних академії підприємств за $1 млн.
У рамках розпочатого кримінального провадження тривають слідчі дії.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
СБУ уразила велику нафтобазу росрезерву в Ярославській області РФ
15:45, 31.12.2025
Довічне ув'язнення отримали двоє чоловіків, які шпигували для ворога за українськими військовими - СБУ
11:21, 31.12.2025
СБУ: в Києві викрито адвоката, який займався видурюванням грошей у підприємців
14:27, 30.12.2025
СБУ затримала киянина, який "засвітив" роботу ППО під час обстрілів столиці
11:29, 30.12.2025
СБУ повідомляє про обшуки у керівництва та співробітників Закарпатського обласного ТЦК
16:16, 29.12.2025
ОСТАННЄ
Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину
21:30, 31.12.2025
Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів
20:44, 31.12.2025
На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров
20:39, 31.12.2025
Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси
19:55, 31.12.2025
Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС