Кабмін призначив ІТ-експерта BRDO главою "Укравтодору"
Кабінет Міністрів України на засіданні в п'ятницю призначив главою Державного агентства України автомобільних доріг України ("Укравтодор") експерта IT-ринку і ринку мобільного зв'язку "Офісу ефективного регулювання" Олександра Кубракова, йдеться в опублікованому ввечері повідомленні на сайті Мінінфраструктури.
Кубраков з 2014 року був радником мера Києва в IT сфері, обіймав посаду виконавчого директора "Асоціації "Інформаційні технології України" і очолює сектор "IT і Телеком" в Офісі ефективного регулювання (BRDO).
Крім цього, Кабмін погодив призначення директора ДП "Маріупольський морський торговельний порт" Олександра Олійника виконуючим обов'язки директора ДП "Морський торговельний порт "Южний".
Крім того, Кабмін призначив першого заступника міністра інфраструктури Дмитра Абрамовича, а Олега Ющенка - заступником.
"Уряд призначив Абрамовича Дмитра Васильовича першим заступником міністра інфраструктури України і Ющенка Олега Олександровича - заступником міністра інфраструктури України", - йдеться в повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Уряд запускає відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній – прем'єрка
08:59, 15.12.2025
Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска
08:51, 11.12.2025
Кабмін призначив Петрука заступником міністра економіки і Пивоварова - держсекретарем Мінекономіки
08:44, 11.12.2025
Кабмін виділив 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків ракетно-дронової атаки РФ в Тернополі - Свириденко
22:37, 10.12.2025
Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції
21:24, 10.12.2025
ОСТАННЄ
Освітній омбудсмен Лещик: фінансування, втрати, доступ до освіти дітей з ООП та дітей з ТОТ є проблемами, які стосуються всіх освітніх рівнів
09:28, 16.12.2025
Ворожий БпЛА атакував фермерське господарство на Чернігівщині, загинула худоба - ОВА
09:26, 16.12.2025
Ворог атакував Україну 69 ударними БпЛА, знищено 57, було влучання 10 безпілотників на 7 локаціях – ПС ЗСУ
09:20, 16.12.2025
У Польщі військовий дрон впав поблизу житлової забудови - ЗМІ
09:16, 16.12.2025
У Сумській області за добу внаслідок обстрілів загинув один чоловік, троє поранені – ОВА