Українські миротворці у ДР Конго завдали повітряного удару по бойовиках, які атакували базу Місії ООН
Вертолітники зі складу українського національного контингенту Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго завдали повітряного удару з використанням озброєння вертольотів Мі-24 по бойовиках незаконного збройного формування ADF (англ. - Allied Democratic Forces) у районі Семуліке, провінція Північне Ківу.
"Представники бандформування ADF відкрили вогонь у бік однієї з військових баз Місії ООН. Водночас у цьому районі екіпажі Мі-24 зі складу 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго здійснювали супровід південноафриканського транспортного вертольоту TP-1 Oryx. У відповідь на зухвалі дії бойовиків командування Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго ухвалило рішення про негайний вогонь у відповідь", - повідомляється на сторінці Генштабу ЗСУ у соцмережі Facebook у вівторок.
Отримавши відповідний наказ про вогневу підтримку наземних сил і координати цілей, пілоти українських Мі-24 завдали повітряного удару з використанням штатного озброєння.
"Після атаки Мі-24 бойовики припинили вогонь і відступили вглиб джунглів. Унаслідок нападу бандформування жоден миротворець не постраждав", - йдеться в повідомленні.