ДБР проводить обшуки на складах Держрезерву через зберігання прострочених продуктів
Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить обшуки на складах і одному з підприємств Державного агентства резерву України.
"Наразі проводимо санкціоновані судом обшуки та тимчасові доступи до документів у Державному агентстві резерву України. Зокрема, на складах і на одному з підприємств агентства. Причина - виявили прострочену продукцію на складах", - повідомила перший заступник директора ДБР Ольга Варченко на своїй сторінці у Facebook.
За попередніми даними, у результаті недбалого ставлення до своїх обов'язків керівництва та посадових осіб Державного агентства резерву України, на складах накопичилися продукти з простроченим терміном зберігання.
Суму збитку попередньо оцінюють у 60,5 млн гривень.
За фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 367 КК України (службова недбалість). Винуватцям загрожує позбавлення волі на термін від двох до п’яти років.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На Закарпатті військовий посадовець за $10 тис. влаштовував переведення до тилу - ДБР
15:55, 12.03.2025
ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"
13:32, 12.03.2025
ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела
18:05, 11.03.2025
Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР
17:55, 11.03.2025
ДБР завершило розслідування щодо директорки підприємства, яке поставило неякісний військових одяг на 140 млн грн
15:02, 11.03.2025
ОСТАННЄ
Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко
21:31, 12.03.2025
Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські
21:30, 12.03.2025
Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський
21:25, 12.03.2025
Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські
21:21, 12.03.2025
Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський