Спецпредставник ОБСЄ підтверджує відновлення розведення сил у Золотому
Спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі із врегулювання ситуації на сході України Мартін Зайдік підтвердив початок розведення сил та засобів у Золотому.
"Сторони щойно відновили розведення сил та засобів у Золотому. Вони запустили білі та зелені сигнальні ракети, які підтверджують їхню готовність до цього", - заявив Зайдік, слова якого наводить держагентство "БелТА".
Спецпредставник ОБСЄ також поінформував, що сторони конфлікту сьогодні на засіданні ТКГ продовжать переговори про відновлення розведення сил та засобів у Петрівському.
У вівторок у Мінську відбудеться чергове засідання Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на сході України. У білоруській столиці вже проводять переговори робочі підгрупи.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Чинна голова ОБСЄ: Україна залишиться найважливішим пріоритетом для організації
22:15, 08.01.2025
Сибіга закликав ОБСЄ дати оцінку систематичним порушенням Женевських конвенцій Росією, яка чинить звірства проти українських військовополонених
18:20, 08.01.2025
Сибіга привітав Фінляндію з головуванням в ОБСЄ у 2025 році
15:42, 01.01.2025
41 країна ОБСЄ підтримувала підготовлену Україною спільну заяву щодо зловмисної діяльності РФ - МЗС
17:36, 06.12.2024
Сибіга в ОБСЄ: Росія має забратися геть і залишити Україну в спокої
17:06, 05.12.2024
ОСТАННЄ
Адміністрація Трампа припиняє понад 90% виплат від USAID
08:19, 27.02.2025
Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області - ОВА