Рябошапка: заступник генпрокурора Трепак не знайомий і ніколи не спілкувався з нардепом "Слуги народу" Медяником з "питання цукру", але перевірку проведуть
Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підкреслює, що його заступник Віктор Трепак не знайомий і ніколи не спілкувався з народним депутатом України з фракції "Слуга народу" В'ячеславом Медяником з "питання цукру", але Генпрокуратура проведе перевірку озвученої днями в ЗМІ інформації.
"У цій історії є і хороша частина, і погана. Хороша в тому, що сам народний депутат пише, що нині ситуація в Генеральній прокуратурі зовсім не така, як була раніше, і вже немає тих "призначених" прокурорів, які йому вирішують питання", - сказав він в інтерв'ю програмі "Факти тижня" на телеканалі ICTV в неділю.
Відповідаючи на репліку журналістки про те, що "надії він (Медяник - ІФ) не втрачає", Рябошапка сказав: "Надії він не втратив, але адреса була неправильною, і спосіб вирішення питання. Я говорив зі своїм замом, Віктор Миколайович (Трепак - ІФ) не знає, не знав і не спілкувався ніколи з цим народним депутатом. і, очевидно, що він не мав наміру співпрацювати з ним у вирішенні "питання цукру".
Рябошапка вказав, що, проте, Генпрокуратура проведе перевірку і з'ясує, чи існує достатньо доказів для відкриття кримінального провадження і розслідування з озвученої інформації.
15 жовтня в українських ЗМІ з'явилися фотографії екрану телефону депутата від "Слуги народу" Медяника з листуванням, під час якого він зі своїм співрозмовником, підписаним як "Саша Яровий", обговорював співробітництво з прокуратурою.
17 жовтня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що буде проведено внутрішнє розслідування в зв'язку з можливо компрометуючого телефонного листування Медяника під час пленарного засідання Ради.