У вшанували пам'ять загиблих українських військовослужбовців
У Міністерстві оборони України вшанували пам'ять загиблих українських військовослужбовців, зокрема, внаслідок конфлікту на сході країни, повідомила прес-служба оборонного відомства.
"9 вересня у Міністерстві оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування захисників України, що полягли в цей день в різні роки і в результаті російської збройної агресії на сході України", - йдеться в повідомленні, розміщеному в неділю вранці на сторінці Генерального штабу Збройних сил України в Facebook.
На церемонії були присутні керівного складу Міноборони і Генштабу ЗСУ, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, представники Державної прикордонної служби України, ліцеїсти та військовослужбовці Київського гарнізону.
Зазначається, що 29 вересня 2004 року під час виконання завдань у складі українського миротворчого контингенту Місії ООН зі стабілізації в Іраку загинув український підполковник Олег Тихонов. А в 2017 році загинули двоє захисників України - старшина Луганського прикордонного загону Сергій Гувір і старший прапорщик Луганського прикордонного загону Дмитро Деде.
Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели пам'яті.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр
15:59, 20.12.2025
Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський
15:51, 20.12.2025
Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський
15:40, 20.12.2025
В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"
18:23, 19.12.2025
Україна та США опрацьовують питання співпраці у сфері безпілотних систем – Міноборони
17:25, 19.12.2025
ОСТАННЄ
Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ
22:05, 21.12.2025
Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко
20:00, 21.12.2025
Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський
19:43, 21.12.2025
Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ
19:35, 21.12.2025
Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ