Дії невідомого на Мосту метро в Києві кваліфікуються як підготовка до теракту, в столиці проводиться спецоперація
Правоохоронці проводять у Києві спеціальну поліцейську операцію у зв'язку з діями невідомого, який перебуває на Мосту метро, здійснює постріли і погрожує вибухом, повідомив відділ комунікації поліції Києва.
"Невідомий здійснює постріли і погрожує вибухом. Ми проводимо спеціальну поліцейську операцію. Нині тут перебувають представники всіх служб. Рух автомобілів і поїздів на мосту перекрито. Слідчі столичної поліції кваліфікують подію як підготовку до терористичного акту", - наводить слова начальника поліції Києва Андрія Крищенка відділ комунікації.
У поліції зазначили, що до них надійшло повідомлення про те, що невідомий заблокував рух на Мосту метро, погрожує підірвати його і державні установи. Отримавши цю інформацію, на місце виїхали фахівці всіх профільних служб, а також керівництво столичної поліції.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ
13:31, 04.12.2025
Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер
11:59, 04.12.2025
Київ передав бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію допомоги – Кличко
20:07, 03.12.2025
НАЛУ ініціює звернення до Європарламенту щодо правил реєстрації українських організацій у Реєстрі прозорості ЄС
19:12, 03.12.2025
Novus в грудні відкриває 9 магазинів у столичному регіоні
13:04, 03.12.2025
ОСТАННЄ
У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго
15:07, 05.12.2025
Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі
15:06, 05.12.2025
Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен
15:04, 05.12.2025
ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції
14:48, 05.12.2025
Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа