Дубілет вивчає можливість скасування згоди на обробку персональних даних
Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет вивчає можливість скасування згоди на обробку персональних даних.
"Є один документ, який мене просто бісить, - згода на обробку персональних даних. Громадяни змушені заповнювати його за найменшого чхання. Ви не подумайте, я шаную GDPR і закон "Про захист персональних даних". Але яку заяву ви не заповнювали б, висока ймовірність, що вас попросять навздогін до неї заповнити і цей документ", - написав Дубілет на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Міністр вважає, що якщо справді є принципова необхідність брати згоду, то її можна дописати наприкінці документа, а не підписувати окремим листом.
"Хочу від цієї заяви, де можна, позбутися", - додав Дубілет.
З огляду на це він попросив громадян поділитися з ним практиками, в якій ситуації держава вимагає від них заповнювати цей документ.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін
22:50, 14.01.2026
Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки
22:49, 14.01.2026
Кабмін доручив МОЗ і Держпродспоживслужбі контролювати ціни на ліки - Свириденко
11:39, 14.01.2026
Свириденко до громадян: просимо поставитися з розумінням і подбати про ощадливе використання електроенергії
13:50, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Україна та Росія домовились про тимчасове перемир'я на ЗАЕС для ремонту резервної ЛЕП – МАГАТЕ
00:18, 17.01.2026
Чехія готова постачати Україні винищувачі для збиття дронів - президент
00:09, 17.01.2026
Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга
23:03, 16.01.2026
Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману
22:51, 16.01.2026
Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга