Події

Чотирьом колишнім кримським політв'язням у Києві куплять житло - Денісова

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що для чотирьох кримських політв'язнів, які повернувся після обміну в Україну, держава купить житло - йдеться про Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Володимира Балуха та Артура Панова.

"Ми зараз працюємо з Офісом президента з придбання квартир Сенцову, Кольченку, Балуху та Панову Артуру", - розповіла Денісова в ефірі програми "Нині вже" на телеканалі "Громадське" в понеділок.

За її словами, йдеться про житло в Києві. Всі четверо згодні залишитися в місті, зокрема тому, що в Крим вони не можуть повернутися.

"Ми спочатку запитали, що вони хотіли б, з ким жити, з'ясували склад сімей, і все це передали в Офіс президента", - уточнила омбудсмен.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ