Прокуратура, найімовірніше, не проситиме про продовження функцій досудового розслідування, яких позбавляється у листопаді, - Рябошапка
Прокуратура, найімовірніше, не проситиме про продовження функцій досудового розслідування, яких вона позбавляється в листопаді цього року, повідомив генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.
"Немає остаточного рішення. Ми схиляємося до того, що прокуратура більше не повинна мати права розслідування... Найімовірніше, ми не звертатимемося про продовження права проведення досудового розслідування", - сказав Рябошапка на засіданні парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.
20 листопада поточного року, згідно з нормами Кримінального процесуального кодексу України, прокурори позбавляються частини своїх повноважень - слідчі функції від них мають перейти до Державного бюро розслідувань.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Генпрокурор Кравченко про звільнення Магамедрасулових з-під варти: Це не виправдання підозрюваних, слідство триває
20:20, 04.12.2025
Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку
02:43, 31.10.2025
Для ефективної реалізації реформи старшої профільної школи в закладі освіти має бути не менше 600 учнів - Лісовий
15:46, 29.08.2025
Досвід українських воїнів матиме значення при зміні підходів до трансатлантичної оборони – Рютте
19:34, 22.08.2025
"Європейська солідарність" закликатиме Раду підтримати реальну реформу антикорупційних органів - Фріз
12:17, 30.07.2025
ОСТАННЄ
Негода суттєво ускладнює роботи з відновлення пошкоджених електромереж - Київська ОВА
10:10, 11.01.2026
На Київщині відновили світло понад 370 тис. родин, майже 30 тис. залишаються без електрики
10:02, 11.01.2026
РФ намагалася штурмувати північ Покровська – десантники
09:44, 11.01.2026
У Харківській області вісім постраждалих внаслідок ворожих обстрілів протягом доби
09:38, 11.01.2026
Ворог вночі атакував критичну інфраструктуру Житомирщини, двоє поранених