Комп'ютерний збій у British Airways охопив тисячі пасажирів
Великий збій стався в середу вранці в комп'ютерній системі авіакомпанії British Airways, повідомляють британські ЗМІ.
За їхніми даними, внаслідок неполадок були скасовані або затримані десятки авіарейсів в Європі, переважно в аеропортах Лондона.
Загалом збій стосувався кількох тисяч пасажирів. Біля стойок реєстрації в аеропорту Гітроу та Гатвік скупчилися довгі черги.
Авіакомпанія попросила вибачення за незручності та закликала пасажирів по можливості перебронювати квитки.
"У нас виникли деякі проблеми цього ранку, вони стосувалися терміналів і стойок реєстрації, а також вильотів літаків", - зазначили в British Airways.
"Деякі авіарейси надалі здійснюються (за розкладом - ІФ), але ми рекомендуємо нашим клієнтам перевіряти інформацію на сайті перед тим, як приїжджати в аеропорт", - додали в авіакомпанії.
Британські ЗМІ зазначають, що це вже третій великий збій у комп'ютерній системі British Airways за останні два роки.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На кордоні з Польщею стався технічний збій роботи бази даних
10:55, 26.01.2026
"Київстар" відновив роботу клієнтських сервісів після незначного технічного збою
16:50, 23.01.2026
Через збій у роботі Cloudflare можуть спостерігатись проблеми з роботою вебсайтів
12:45, 05.12.2025
Проблеми у роботі низки веб-сайтів та онлайн-сервісів спостерігаються у всьому світі через збій Cloudflare
14:28, 18.11.2025
Держмитслужба попередила про тимчасову зупинку оформлення громадян та ТЗ на ПП України
14:34, 08.11.2025
ОСТАННЄ
Міністр оборони повідомив про запуск верифікації терміналів Starlink в Україні у взаємодії зі SpaceX
10:54, 02.02.2026
У Києві затримали 47-річного чоловіка, який запустив салют, щоб здивувати дівчину
10:42, 02.02.2026
7 корпус ДШВ: Біля Покровська дрони врятували українських військових від полону
10:40, 02.02.2026
ПриватБанк закриває відділення у Дружківці, команду переведуть до Краматорська
10:37, 02.02.2026
СБУ: продавчиня магазину в Сумах коригувала ворожі удари