Правоохоронці здійснюють обшуки в аеропортах Києва та Запоріжжя за пропуск літака без перевірки
Державне бюро розслідувань (ДБР), Державна фіскальна служба та Генеральна прокуратура України здійснюють обшуки в аеропортах "Київ" (Жуляни) і "Запоріжжя", а також на митному посту Запорізької митниці ДФС у рамках кримінального провадження щодо посадових осіб Київської міської митниці, яких підозрюють у зловживанні службовим становищем.
"За нашою інформацією, вони пропустили через митний контроль літак однієї з авіакомпаній, не провівши належним чином його перевірку і не оформивши його відповідно до процедури. Цими діями завдано збитків державним інтересам України", - повідомила перший заступник директора ДБР Ольга Варченко у Facebook у вівторок.
За її словами, досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 ст. 364 Кримінального кодексу, встановлює обставини виникнення кримінального правопорушення.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ДБР повідомило ще одну підозру про держзраду колишньому народному депутату від "ОПЗЖ" Волошину
16:27, 30.12.2025
ДБР: повідомлено про підозру командиру в/ч на Донеччині за привласнення понад 17 тонн пального
14:20, 30.12.2025
СБУ повідомляє про обшуки у керівництва та співробітників Закарпатського обласного ТЦК
16:16, 29.12.2025
Судитимуть колишнього керівника одного з управлінь сил логістики ЗСУ, викритого на незаконному збагаченні – ДБР
12:34, 23.12.2025
У Франції за запитом ДБР провели обшуки в ексгенпрокурора Піскуна
21:53, 17.12.2025
ОСТАННЄ
РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА
02:22, 01.01.2026
До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня
02:06, 01.01.2026
Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ
01:51, 01.01.2026
Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою
00:29, 01.01.2026
Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України