Глава МінТОТ: Виплачувати пенсії в ОРДЛО поки неможливо
Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш заявив, що поки неможливо виплачувати пенсії українцям, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донбасу.
"Це неможливо. Банків немає. Банки відновити неможливо. Безпеку не можна гарантувати. Вимоги з протидії відмиванню грошей забезпечити неможливо. Тому є тільки одна схема. Як і зараз, отримувати пенсію на картки, видані Ощадбанком України", - сказав він в ефірі проекту "Радіо Свобода" "Радіо Донбас. Реалії" в середу.
За словами міністра, питання виплати пенсій жителям ОРДЛО пов'язане не тільки з банківською системою, але й зі сплатою податків.
"Пенсійний фонд не просто наповнюється з повітря. Ви ж знаєте, що "відтіснили" підприємства, які до останнього моменту ще й платили податки ... Підприємства, які там працювали, до останнього дня платили податки в бюджет України", - додав міністр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Застосування коефіцієнтів зменшення пенсій військовослужбовців є протиправним – Верховний суд
13:27, 07.10.2025
Йде робота над тимчасовим фінінструментом, щоб пенсійні накопичення були збережені і захищені від інфляційного впливу - Улютін
16:30, 18.08.2025
Федоров анонсував найзручнішу в світі послугу з отримання пенсій в "Дії"
15:49, 07.07.2025
Пенсії людей з окупованих територій, які понад рік не знімали пенсію, будуть зберігатись на їхніх рахунках у ПФУ - Мінсоцполітики
13:58, 20.05.2025
Середній розмір пенсії після індексації складає 6 345 грн - Шмигаль
12:21, 25.03.2025
ОСТАННЄ
У одному з районів Запоріжжя пролунав вибух
00:01, 20.01.2026
Скандал навколо ТЦК в Одесі: у військкоматі ініціювали службову перевірку
23:49, 19.01.2026
Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт
22:18, 19.01.2026
Сибіга у Давосі: Є підтвердження надання додаткової допомоги нашим енергетикам
22:04, 19.01.2026
У Давосі ЄС і США обговорили Україну, безпеку та торгівлю