Під Куп'янськом упав тренувальний літак, постраждалих немає
Аварія літака Л-39 сталася біля с.Старовірівка Шевченківського району Харківської області у вівторок під час навчально-тренувальних польотів, унаслідок події ніхто не постраждав.
"Під час виконання курсантом третього курсу Харківського національного університету Повітряних сил чергового самостійного навчально-тренувального польоту за маршрутом на літаку Л-39 виникла позаштатна ситуація. Пілот повідомив про неї групі керівництва польотів і було прийнято рішення про катапультування. Після катапультування і приземлення курсант самостійно вийшов на зв'язок і повідомив, що ушкоджень не має, стан здоров'я задовільний", - повідомляється на сторінці вишу в Facebook.
Як уточнює командування Повітряних сил ЗСУ, аварія сталася близько 16:00 у вівторок.
Літак упав у поле у с.Старовірівка. За курсантом виїхала група пошуковців. З'ясовуватиме причини аварії спеціальна комісія.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сили оборони продовжують операцію з відновлення контролю над Куп’янськом, росіяни змістилися до центру міста – Трегубов
13:15, 15.12.2025
Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України
03:51, 14.12.2025
Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ
23:35, 12.12.2025
Зеленський побував на куп'янському напрямку фронту, де ЗСУ "досягають результати для України"
17:05, 12.12.2025
Наземний доступ ворога до Куп'янська перекритий, бої в центрі міста тривають - корпус "Хартія"
13:02, 12.12.2025
ОСТАННЄ
17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день
06:33, 17.12.2025
Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ
05:26, 17.12.2025
ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ
04:39, 17.12.2025
Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ
02:03, 17.12.2025
Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина