Парламентська асамблея НАТО не поверне російську делегацію - президент Мун
Парламентська асамблея НАТО не має наміру повертати статус спостерігача делегації Федеральних зборів Росії, наголошує президент ПА альянсу Мадлен Мун.
"Хочу вас запевнити, що на нашій останній сесії (весняній сесії ПА НАТО в Братиславі - ІФ) ми чітко дали зрозуміти, що ми не повертатимемо російську делегацію для того, щоб спостерігати, що відбувається в Парламентській асамблеї НАТО. Це наша тверда позиція", - сказала вона на брифінгу в середу після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.
Мун наголосила, що вона може коментувати тільки рішення ПА НАТО, свої рішення або своїх колег. Водночас вона зазначила, що Парламентська асамблея НАТО ніяк не може впливати на рішення Парламентської асамблеї Ради Європи.
Делегація Федеральних зборів Росії в ПА НАТО діяла з 1994 року. Російська делегація, маючи статус асоційованого члена, мала право виступати, вносити поправки до резолюцій, декларацій та інших документів ПА НАТО, брати участь у їх обговоренні, але не мала права голосу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія
03:41, 24.12.2025
Заступник міністра розвитку Деркач очолить делегацію в комітеті про спільний авіапростір з ЄС – указ
19:30, 23.12.2025
Переговори України й РФ "йдуть нормально", вважає Трамп
02:36, 23.12.2025
Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров
21:12, 22.12.2025
Українські військові знищили російську РСЗВ "Град" в районі Мирнограда - 79 ОДШБр
17:52, 22.12.2025
ОСТАННЄ
Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА
05:17, 24.12.2025
Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році
02:27, 24.12.2025
Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо
01:29, 24.12.2025
Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні
00:37, 24.12.2025
Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ