Гранатомет і дві гранати із запалами вилучила поліція у жителя Марганця
Працівники поліції Дніпропетровського управління департаменту внутрішньої безпеки та Нікопольського відділу поліції провели санкціонований обшук у жителя Марганця, під час якого вилучили гранатомет, дві гранати та два запали до них.
"Отримавши оперативну інформацію про можливе зберігання вогнепальної зброї в приватному будинку жителем Марганця, працівники поліції провели санкціонований обшук. Під час нього виявили та вилучили гранатомет РГД-26 та дві гранати: гранату РГД-5, гранату Ф-1 і два запали до них", - повідомляє в середу відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.
Слідчий відділ Нікопольського відділу поліції відкрив кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від трьох до семи років.
Чоловіка затримано, наразі вирішується питання про оголошення йому підозри і обрання міри запобіжного заходу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни
11:18, 12.01.2026
Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція
09:37, 12.01.2026
Президент підписав указ, яким дозволяється заміщення поліцейськими голів ОВА у ще двох областях
20:06, 08.01.2026
Військові РФ вчергове атакувати енергетиків "ДТЕК" на Дніпропетровщині
17:29, 07.01.2026
Окупанти завдали ракетного удару по Криворіжжю, на Синельниківщині дроном поранено двох людей – ОВА
19:06, 06.01.2026
ОСТАННЄ
Міносвіти 3,8 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону представниками закладів освіти у 2025р.
14:58, 12.01.2026
Нацполіція: директору будівельної компанії на Херсонщині повідомлено про підозру у привласненні 5 млн грн на укриття
14:46, 12.01.2026
У застосунку "Київ Цифровий" проходить опитування про найменування 4 скверів столиці
14:38, 12.01.2026
Прем’єр Нідерландів: Протестувальники в Ірані заслуговують на нашу підтримку
14:32, 12.01.2026
Освітній омбудсмен про напад в київській школі: Заклади освіти мають бути безпечним простором для дітей і педагогів