Головний тренер молодіжної збірної України з футболу U-20 Олександр Петраков поділився враженнями від перемоги своїх підопічних у фіналі чемпіонату світу, що проходив у польському місті Лодзь.
"Насамперед, хотів би привітати хлопців, увесь тренерський штаб і, нехай це і голосно сказано, весь Український народ", - йдеться в повідомленні, на сайті видання "Спорт.ua".
Петраков зазначив, що команду активно підтримували вболівальники.
"Уболівальники нас дуже добре підтримувала. Ми грали, наче вдома. Вони нас гнали вперед і допомагали, величезна їм за це подяка", - розповів головний тренер української збірної.
За слова Петракова, це був найважчий матч у його житті.
"Можна сказати, що для мене це був "матч життя". Ми виграли, всіх із цим вітаю, - підсумував Петраков.
Футболісти юнацької збірної України (гравці віком до 20 років) перемогли в суботу своїх однолітків з Південної Кореї (3: 1) у фінальному матчі чемпіонату світу, що проходив в польському місті Лодзь.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради
00:28, 08.01.2026
Війна не пробачає управлінських експериментів у силових інституціях — член комітету Ради з питань нацбезпеки
19:20, 07.01.2026
МЗС: Російська брехня не витримує критики
20:15, 29.12.2025
Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні
00:37, 24.12.2025
Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей
20:58, 17.12.2025
ОСТАННЄ
Україна у 2025р наростила експорт чавуну в тоннах більш ніж наполовину, постачала переважно до США
05:36, 17.01.2026
Конгрес планує завадити Трампу захопити Гренландію - ЗМІ
04:32, 17.01.2026
Щонайменше двоє загиблих внаслідок вибуху невідомого походження у Харкові
03:09, 17.01.2026
З початку доби на фронті відбулось 153 бойових зіткнень - Генштаб
01:39, 17.01.2026
Україна та Росія домовились про тимчасове перемир'я на ЗАЕС для ремонту резервної ЛЕП – МАГАТЕ